Strefy Funduszy Europejskich ,,Małopolska myśli o Tobie” to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o unijnych funduszach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Strefach Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”, które w okresie od sierpnia do października 2017 roku zawitają do ośmiu miejscowości w Małopolsce. Główną ideą tych wydarzeń jest przekazanie informacji na temat Funduszy Europejskich, a także promocja dobrych praktyk oraz innowacyjności Małopolski, które przejawiają się w różnorodności projektów, zrealizowanych dzięki wsparciu środków unijnych w perspektywie 2007-2013 oraz 2014-2020. Ponadto Beneficjenci zaprezentują nietuzinkowe usługi, innowacyjne produkty oraz oryginalne profesje, które udało się urzeczywistnić dzięki Funduszom Europejskim.

Strefy Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl wydarzeń plenerowych, które łączą w sobie sporą dawkę informacji podanych w bardzo atrakcyjny sposób o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Strefy mają na celu promowanie dobrych przykładów wykorzystania środków unijnych, dzięki którym małopolskie firmy lub instytucje stały się skuteczniejsze, bardziej konkurencyjne i nowoczesne.

Kalendarium imprez:

  • 11-13 sierpnia – Pleśna, lokalizacja: Centrum Kultury i Sportu
  • 18-20 sierpnia – Krzeszowice, lokalizacja: Rynek
  • 1-3 września – Ciężkowice, lokalizacja: Rynek
  • 8-10 września - Stary Sącz, lokalizacja: Rynek
  • 15-17 września - Dąbrowa Tarnowska, lokalizacja: Rynek  
  • 22-24 września – Chrzanów, lokalizacja: Plac 1000-lecia
  • 29 września - 1 października – Proszowice, lokalizacja: Rynek
  • 6-8 października - Nowy Targ, lokalizacja: Rynek

Ponadto na 2 dni przed Strefą Funduszy Europejskich ,,Małopolska myśli o Tobie” w każdej z powyższych miejscowości będzie czynny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, w którym  będzie można uzyskać informacje na temat dotacji unijnych.

Oczywiście nie zabraknie pomysłów na zagospodarowanie czasu najmłodszym uczestnikom imprezy. O nich pomyślą profesjonalni animatorzy, organizując gry, konkursy i zabawy plenerowe.

Śledź nasz profil na Facebooku

Organizatorem Stref Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!