Strefa Funduszy Europejskich powstanie na chrzanowskim Placu 1000-lecia. To tutaj będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób i na co przeznaczyć Fundusze Europejskie. Nasi specjaliści odpowiedzą na najtrudniejsze pytania!

Chrzanow_baner_640.png

W Chrzanowie, gdzie powstanie kolejna Strefa Funduszy Europejskich, to miejsce, w którym szczególnie widać wpływ środków europejskich. Plac 1000-lecia, Rynek, Miejska Biblioteka Publiczna, a niedaleko także obwodnica z nowym wiaduktem, to efekt wykorzystania środków europejskich. To dzisiejszy Chrzanów. 

Miasto może też poszczycić się średniowiecznym rodowodem, z ciekawym szachownicowym układem ulic. W okolicy jest kilka szlaków, w tym ścieżki przyrodnicze, a także trasy rowerowe przebiegające przez malownicze tereny - wzgórza z lessowymi wąwozami oraz dolinę Płazanki. Trasy tworzą pętlę z jednym wspólnym węzłem w centrum, na Placu Tysiąclecia. 

A my zapraszamy na Plac 1000-lecia w Chrzanowie już od piątku, 22 września aż do niedzieli 24 września, gdzie w Strefie Funduszy Europejskich opowiemy Wam, jak korzystać z unijnych dotacji.

Program imprezy w Chrzanowie (.pdf, 252 KB)

Koncerty:

 • Sokół Orkestar

  Sokół Orkestar to zespół z Krakowa, będący unikatem na polskiej scenie muzycznej. Potężna dawka słowiańskiej energii, unikalny styl grania charakterystyczny dla Bałkanów, oryginalny repertuar oraz piorunująca siła instrumentów dętych blaszanych w ethno-rockowej odsłonie!

 • Zespół No Stress

  To popularny krakowski band, ale przede wszystkim zgrana paczka kreatywnych i profesjonalnych muzyków. Zespół występuje w składzie 5 osobowym, wykonując wyłącznie muzykę na żywo, łącząc przy tym niezapomniane przeboje z najświeższymi hitami.

 • Studio piosenki ,,Pod Tytułem” i ,,Bell Canto”
  Soliści ze studia piosenki ,,Pod Tytułem” i ,,Bell Canto” od wielu lat zdobywają nagrody na ogólnopolskich festiwalach wokalnych i występują na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie m.in. w koncertach poetyckich poświęconych twórczości Kabaretu Starszych Panów czy poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
 • Teatr Tańca ART
  Prezentacje solowe tancerek grupy Teatru Tańca ART działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Choreografem i założycielem grupy jest Justyna Kędra. Pomimo młodego wieku tancerek i niewielkiego doświadczenia scenicznego grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno ogólnopolskich jak i na arenie międzynarodowej. Obecnie z nowym projektem tanecznym "Ograniczenia", który otrzymał  główną nagrodę podczas festiwalu w Czechach, grupa przygotowuje się do pierwszego po wakacjach festiwalu tym razem w Opolu.